Jazyková škola LINGVA, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Chrudim, Praha, Brno

ROZVRHY

Hradec Králové – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Malém náměstí 14/30, 2. patro

Pondělí:
17:00–18:30    italština – 2. ročník mírně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Pánková
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník mírně pokročilí (2× týdně) – Mgr. Marešová
18:30–20:00    italština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr. Pánková
18:30–20:00    angličtina – 1. ročník úplní začátečníci (2× týdně) – Mgr. Marešová
18:30–20:00    němčina – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Mgr. Lánová
18:30–20:00    arabština – úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr. Mosa

Úterý:
16:00–17:30    němčina – konverzace pokročilí (1× týdně) – Gwendolyn Kellner
17:00–18:30    angličtina – 4. ročník středně pokročilí (2× týdně) – David Fiedler, DiS.
17:00–18:30    francouzština – 3. ročník mírně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Dohnalová
18:30–20:00    angličtina – příprava na FCE (1× týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    němčina – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr. Štěrbová


Středa:
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník znalí začátečníci (2× týdně) – Mgr. Marešová
17:00–18:30    angličtina – konverzace středně pokročilí B1 (1× týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    angličtina – 1. ročník úplní začátečníci (2× týdně) – Mgr. Marešová
18:30–20:00    angličtina – konverzace výše středně pokročilí B2 (1× týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    ruština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Bc. Antošová
18:30–20:00    čínština – 1. ročník úplní začátečníci 1× týdně) – Mgr. Řeháčková

Čtvrtek:
17:00–18:30    angličtina – 4. ročník středně pokročilí (2× týdně) – David Fiedler, DiS.
17:00–18:30    španělština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Bc. Pultarová
17:00–18:30    francouzština – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Mgr. Polívková
17:00–18:30    italština – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Mgr. Koubová
18:30–20:00    španělština – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Bc. Pultarová
18:30–20:00    italština – 3. ročník mírně/středně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Koubová
18:30–20:00    francouzština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr. Polívková


Pardubice – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá v učebně JŠ Lingva, Sukova třída 1556, Pardubice, přízemí, vlevo od recepce

Pondělí:
17:00–18:30    angličtina – znalí začátečníci (1× týdně) – Bc. Tesařová

Úterý:
18:30–20:00    ruština – úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr. Voltrová

Středa:
18:30–20:00    němčina – úplní začátečníci (1× týdně) – Hilscherová

Čtvrtek:
18:30–20:00    němčina – mírně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Prajsová

 

 

Chrudim – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Střední škole zdravotnické a sociální Chrudim, Poděbradova 336

Pondělí:
17:30–19:00    angličtina středně pokročilí B1 (1× týdně) – Mgr. Rop

Úterý:
16:00–17:30    angličtina pokročilí B2 (1× týdně) – Mgr. Rop
17:30–19:00    angličtina znalí začátečníci A1-A2 (1× týdně) – Mgr. Rop

Čtvrtek:
17:30–19:00    angličtina mírně pokročilí A2 (1× týdně) – Mgr. Rop