Jazyková škola LINGVA, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Chrudim, Praha, Brno

ROZVRHY

Hradec Králové – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Malém náměstí 14/30, 2. patro

Pondělí:
17:00–18:30    italština – 2. ročník mírně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Pánková
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník mírně pokročilí (2× týdně) –  Mgr. Podzemná
17:00–18:30    španělština – 1. ročník znalí začátečníci (1× týdně) –  Bc. Jeřábková
18:30–20:00    italština – 1. ročník znalí začátečníci (1× týdně) –  Mgr. Pánková
18:30–20:00    angličtina – 1. ročník znalí začátečníci (2× týdně) –  Mgr. Podzemná
18:30–20:00    němčina – 2. ročník mírně pokročilí (1× týdně) – Mgr. Lánová

Úterý:
16:00–17:30    němčina – konverzace pokročilí (1× týdně) – Gwendolyn Kellner
18:30–20:00    angličtina – příprava na CAE (1× týdně) – Larry Mandel
18:30–20:00    angličtina – příprava na FCE (1× týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    němčina – 1. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Mgr. Lánová

Středa:
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník mírně pokročilí (2× týdně) –  Mgr. Podzemná
17:00–18:30    angličtina – konverzace středně pokročilí B1 (1× týdně)  – Neil Davis
17:00–18:30    italština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) –   Mgr. Koubová
18:30–20:00    angličtina – 1. ročník znalí začátečníci (2× týdně) –  Mgr. Podzemná
18:30–20:00    angličtina – konverzace výše středně pokročilí B2 (1×  týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    italština – 1. ročník znalí začátečníci (1× týdně) –   Mgr. Koubová
18:30–20:00    čínština – 1. ročník znalí začátečníci (1× týdně) –  Mgr. Hudáková

Čtvrtek:
17:00–18:30    španělština – 1. ročník mírně pokročilí (1× týdně) –  Bc. Jeřábková
18:30–20:00    italština – 3. ročník středně pokročilí (1× týdně) –  Mgr. Koubová


 

Chrudim – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Střední škole zdravotnické a sociální Chrudim, Poděbradova 336


Úterý:
16:00–17:30    angličtina pokročilí B2 (1× týdně) – Mgr. Rop

Čtvrtek:
17:30–19:00    angličtina mírně pokročilí A2 (1× týdně) – Mgr. Rop